Letošní jaro se v Imper CZ nese ve znamení novinek, kterých pro Vás máme celou řadu a které potěší nejenom oko nejednoho obchodníka a markeťáka.

Protože jste vy, klienti, volali po změnách, které by vám umožnily efektivněji pracovat s daty přímo na úrovni aplikace, rozhodli jsme se většinu z nich zapracovat.

Co tedy nově objevíte v systému Leady?

  • Customizovatelné štítky – ty lze nově vytvářet nejen v rámci standardních filtrů, které již znáte, ale zkrátka u každé firmy libovolně.

Leady-nove

  • Jednoduché “CRM” – potřebujete si k fimě napsat poznámku, kterou byste sdíleli s dalšími členy týmu? Ve středním panelu pod informacemi o identifikované návštěvě je to nyní možné. Podělte se s kolegy o informaci, zda už jste Lead oslovili, nebo teprve na oslovení čeká. Pokud navíc hovor dopadl pozitivně a vám se povedlo domluvit schůzku, lze takovou firmu označit jako “Won” (kontakt “Získán“).

detail_Leady-poznamky

nahled-Leady_CRM

 

A to není vše. Brzy bude také dostupná možnost nastavení nových individuálních reportů – e-mailové reporty již nebudou pouhým sumářem návštěv za určité období. Naopak. Reporty budete moci nastavovat dle štítků a rychle k nim přiřadit jak frekvenci zasílání, tak e-mailovou adresu příjemce. Ještě pro vás chystáme možnost exportů za jednotlivé štítky a nové API!

Máte se tedy opravdu na co těšit.

Chcete se nás zeptat na více informací? Zavolejte svému obchodníkovi, nebo nám zkrátka napište na obchod@imper.cz.